Obiady w szkole

Utworzono: środa, 06, wrzesień 2017

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE OBIADÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W tym roku obiady dla naszych dzieci dostarcza firma cateringowa U KOZIOŁKA.

Wydawanie posiłków rozpoczynamy dnia 11 września 2017.

Koszt jednego obiadu 4,70 zł

Proszę wszystkie zainteresowane osoby o zgłaszanie się do pokoju nr 46 w celu wypełnienia stosownej umowy.

Godziny obiadów:

GRUPA I (klasy pierwsze) godzina 11:30

GRUPA II (pozostali uczniowie) godzina 12:25

Proszę pamiętać, aby nieobecność dzieci na obiadach zgłaszać najpóźniej do 8:30 pod nr telefonu 513 032 826 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obiady - grudzień

Utworzono: czwartek, 01, grudzień 2016
Katarzyna Bochenek

Informujemy, że w grudniu obiady będą wydawane do 21.

Koszt obiadów wynosi 70,50zł (4,70 x 15 dni ). Korzystający z obiadów w pełnym wymiarze powinni odliczyć 9,40 zł ze względu na niewykorzystane posiłki z powodu próbnych egzaminów gimnazjalnych.

Dokonując pełnej płatności należy wskazaną kwotę pomniejszyć o 9,40 zł ( wpłata powinna wynosić 61,10 zł).

Obiady od stycznia

Informujemy, że od 1 stycznia ulega zmianie system prowadzenia dokumentacji obiadowej. Jest to zupełnie nowy system w naszej szkole. Wszystkie zakupy posiłków odbywać się będą bezgotówkowo za pomocą przelewów. Potwierdzenia przelewów należy dostarczyć do szkoły.

Opiekunowie uczniów korzystających z obiadów otrzymają kwestionariusz, który należy wypełnić podając dane osobowe dziecka (adres zamieszkania, data urodzenia, klasa, adres, Pesel). Należy także podać informację dotyczące płatnika – w małżeństwach rozbitych, należy jednoznacznie wskazać jedną osobę, która będzie dokonywała stale płatności. Nie może być sytuacji, że są one wykonywane naprzemiennie.

Na podany adres mailowy, płatnik otrzyma login, który umożliwi mu stały podgląd strony, gdzie można będzie sprawdzić informacje obiadowe oraz samodzielnie obliczyć należność za kolejny okres. Podgląd będzie dostępny tylko po logowaniu.                                  Nieterminowe wpłaty będą wiązać się z zaprzestaniem żywienia i likwidacją konta. Cała procedura zgłoszenia będzie musiała być powtórzona.

Niestety, płatności na miesiąc żywieniowy  trzeba będzie dokonywać z wyprzedzeniem tygodniowym. Osoby, które nie będą miały wpłaty na czas - nie będą ujęte w programie żywienia na dany miesiąc.  Dlatego informacja o płatności za styczeń pojawi się już w grudniu.

Pozostaje możliwość zakupienia pojedynczych obiadów we wskazane dni na zasadzie zakupu karnetu danego dnia.  Jednak także trzeba będzie pilnować terminowych wpłat.

Wpłaty na ubezpieczenie

Utworzono: czwartek, 22, wrzesień 2016

Obiady

Utworzono: środa, 31, sierpień 2016
KB

Informujemy, że koszt obiadu wydawanego w szkolnej stołówce w roku szkolnym 2016–2017 wynosi 4,70 zł.

Wszyscy zainteresowani posiłkami w szkole powinni skontaktować się z wychowawcą świetlicy, aby odebrać formularz zgłoszenia.

Obiady będą wydawane od drugiego tygodnia września w czasie przerwy obiadowej (12.20–12.40) przez firmę cateringową „Pychotka” , z którą współpracujemy kolejny rok.

Płatności za obiady należy dokonać przed rozpoczęciem żywienia. Istnieje możliwość odliczeń związanych z nieobecnością ucznia. Wszystkie nieobecności należy zgłosić do 8.30 u wychowawcy świetlicy lub w sekretariacie szkoły ( można telefonicznie 32 227-27-49).

Zgłoszone nieobecności zostaną odliczone z należności za kolejny miesiąc.

Rezygnację z korzystania z posiłków należy każdorazowo zgłosić. W przypadku niezgłoszenia obiady będą nadal zamawiane mimo nieobecności ucznia.

Obiady styczeń 2015

Utworzono: wtorek, 12, styczeń 2016

Obiady w będą wydawane od 7 stycznia.

Koszt 1 posiłku wynosi 4.70 zł.

Koszt za cały miesiąc wynosi 79.90 zł.

Istnieje możliwość odliczenia nieobecności telefonicznie 32 227 27 49 lub u wychowawcy świetlicy do godz. 8.30 wskazanego dnia.