Sukcesy 2016/2017

Utworzono: niedziela, 04, marzec 2018 Administrator

Rodzaj konkursu

Miejsce

Uczestnik (uczestnicy)

Wojewódzkie Konkursy przedmiotowe

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka polskiego

laureatka

Alicja Rzońca 2b

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z chemii

laureat

Jakub Kalfa 3A

Wojewódzki konkurs przedmiotowy

z biologii

laureatka

 

Zuzanna Korczyńska

 

finalista

Grzegorz Baj 2b

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego

laureat

Monika Baron 3b

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z WOS

finalista

Bartosz Król 3a,

Maria Drabik 3f,

Zuzanna Sitko 3d,

Antonina Bernatt 3e

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

laureat

 

Agnieszka Czapska 3d,

 

Gabriela Czapska 1d

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki

 

laureat

Agnieszka Czapska 3d,

Piotr Ludynia 3d

Konkursy międzynarodowe

„Ludzie, ludziom zgotowali ten los”

wyróżnienie:

Zuzanna Pach 3A

kwalifikacja do wystawy

Sylwia Mann 2b

Olimpiada Wiedzy Historia Oxford Plus

laureaci

Józef Surdel 2c

Katarzyna Sontag 3a

Klaudia Danielczyk 3a

Julia Kinder 1a

Konkursy ogólnopolskie

Olimpus z języka angielskiego  

laureat

 

Agnieszka Czapska 3d

Zuzanna Sładek 3b

Paulina Stasieczek 3b

 

laureatka

Izabella Rosikoń 2b

Olimpus z matematyki

laureat

Igor Żmuda 2c

Natalia Maj  

I miejsce

Agnieszka Czapska 3d,

Piotr Ludynia 3d

Olimpus z chemii

laureat

Jakub Kalfa 3A

Olimpus z historii

laureaci

Miłosz Warchoł 3a

Maria Drabik 3f

Maksym Madej 3f

Józef Surdel 2c

Kangur matematyczny

wyróżnienie

Gabriela Czapska 1d,

Paweł Ludynia 1d,

Izabella Rosikoń 2b

Paweł Chwalczyk 1c,

Igor Żmuda 2c

Radosław Słonimski

Zuzanna Karkowiak

wynik bardzo dobry

Agnieszka Czapska 3d,

Piotr Ludynia 3d

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o społeczeństwie i kulturze

I miejsce

Klaudia Danielczyk 3a

wyróżnienie

Bartosz Król 3a

Konkurs fotograficzny „Tęcza”

wyróżnienia

Jakub Chodzidło 3a

Karolina Czech 2e

Klaudia Kik 3e

Konkursy wojewódzkie

 „Nudna Matematyka”

finalista

Radosław Słonimski

Agnieszka Czapska 3d,

Piotr Ludynia 3d

Matematyka jest wszędzie

wyróżnienie

Agnieszka Czapska 3d

Konkurs Historyczny „Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków”

 

laureat

 

Klaudia Danielczyk 3a

Konkursy powiatowe

 

Konkurs Maths and Biology Affairs

konkurs w języku angielskim

 

 

 

I miejsce

 

 

Julia Bartosiewicz 3b,

Zuzanna Korczyńska 3b

Izabella Rosikoń 2b

 

III miejsce

Radosław Słonimski

Natalia Maj 1b,

Magdalena Śmiłowicz 1b

Rejonowy konkurs Anglosasquiz

I miejsce

Maja Cybulska 2a

II miejsce

Małgorzata Multana 2a

III miejsce

Julia Bartosiewwicz

Regionalny konkurs z języka niemieckiego dla gimnazjalistów

laureat

Piotr Koelbel 3b

 

III miejsce

Kacper Sagan 3b

XVI Rejonowy Festiwal Teatralny Młodzieży Gimnazjalnej

1 miejsce

 

Zespół teatralny Cuda Wianki przedstawienie pt. „Wampiór we wsi”

Rejonowy Festiwal Twórczości Młodzieży Szkolnej

wyróżnienie 2. stopnia

 

Zespół teatralny Cuda Wianki przedstawienie pt. „Wampiór we wsi”

 

Odsłony: 186