Grand Prix ‘’ dla zespołu Cuda wianki

Utworzono: środa, 28, maj 2014 Administrator

Po raz pierwszy zespół teatralny Cuda Wianki z Gimnazjum nr 11 w Tychach wziął udział w Knurowskich Spotkań Teatralnych „bez MASKI", które odbyły się 27-28 maja br. w Domu Kultury w Szczygłowicach
Festiwal zorganizowany został przez Szkoły ETE w Gliwicach, Centrum Kultury w Knurowie, Zespół Szkół im. I. J. Paderewskiego w Knurowie oraz Stowarzyszenie Nowe Obszary Edukacji NOE.
Swoje przedstawienia zaprezentowały 32 zespoły m.in. z Knurowa, Gliwic, Warszawy, Skoczowa, Wisły, Bytomia, Tychów.
Jesteśmy ogromnie szczęśliwi,  że mimo tak ogromnej konkurencji spektakl „Arszenik i stare koronki” po raz kolejny zdobył  I  miejsce,  a Tadeusz Broda (niezrównany w roli Adolfa Hitlera) otrzymał nagrodę indywidualną dla najlepszego aktora.
Wiele słów  uznania zespół usłyszał na uroczystej gali, która odbyła się w Knurowie- Szczygłowicach 31 maja 2014. Zaproszeni goście i publiczność jeszcze raz zobaczyła przygotowaną przez panie Grażynę Dec, Edytę Pajdę i Annę Wanat sztukę. Żywa reakcja publiczności i aplauz po spektaklu były dodatkową nagrodą i stanowiły potwierdzenie umiejętności aktorskich członków zespołu.
Gratulujemy!

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą  w nowym roku szkolnym,  spróbować swoich sił i należeć do zespołu teatralnego Cuda Wianki.
Zapisy u pani Edyty Pajdy

 

Odsłony: 732